Oprogramowanie napisane tylko przeze mnie lub w  zespołach programistów:

  1. 2004-2008r.: ELP - moduł do moodle umożliwiający prowadzanie Europejskiego Portfolio Językowego w wersji online (przez strony www), strona projektu: http://lolipop-portfolio.eu/. Projekt na licencji GLP (opensource) wykonany we współpracy z 7 europejskimi ośrodkami akademickim pod nadzorem DCU (www.dcu.edu)
  2. 2002 - do dziś: Istudnet - prezentacja danych studenta na stronach www (plany, czesne, ogłoszenia i inne) z systemu ProAkademia. Istudent wykorzystywany  jest przez WSEiP w Kielcach. Istudent jest zintegrowany z systemem moodle
  3. 2008: System prezentacji ogłoszeń. Program napisany w technologii PHP, MySQL, AJAX pozwalający dodawać ogłoszenia typu tekstowego, graficznego, wideo lub muzycznego prezentowane na monitorze (lub wielu monitorach jednocześnie).
  4. 2002- do dziś: PP - prezentacja danych wykładowcy na stronach www (zajęcia, ogłoszenia i inne) z systemu Proakademia. PP jest zintegrowane z systemem moodle (www.moodle.org).
  5. 2008-2009: Kadry - system kadrowy dostosowany do potrzeb wyższe uczelni. Główne funkcjonalności: podział pracowników na administracyjnych i akademickich, notuje: dane  osobowe, funkcje, umowy, BHP, urlopy, badania lekarskie, minimum kadrowe, stypendia, monity - przypomina o końcu terminów (np. badania lekarskiego, kadencji funkcji)
  6. 2009 luty Moduł autoryzacji Claroline (www.claroline.net) z bazy danych firebird (Proakademia).
  7. 2009 marzec Modul autoryzacji Joomla 1.5 (www.joomla.org) z bazy danych firebird (Proakademia).
  8. 2010 - MySelect - system zarządzenia szkołą językową dla Global Village
  9. 2014 - Rejestracja dentysty/lekarza - system zarządzania rejestracją pacjentów dla dentystów, lekarzy lub innych działalności związanych z umawianiem się z klientami/pacjentami.

inne nie warte wpisów :)